Główna Komisja Rewizyjna

Dorota Sierakowska

Dorota Sierakowska

Omega Pharma

Związana z branżą farmaceutyczną od ponad 15 lat. Obecnie pracuje na stanowisku Wicedyrektora ds. regulacyjnych oraz nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii w Omega Pharma Poland należącej do amerykańskiego koncernu Perrigo będącego w pierwszej piątce światowych producentów produktów bez recepty (OTC) . Posiada ugruntowaną znajomość wszelkich aspektów związanych z przygotowaniem dokumentacji rejestracyjnej, dopuszczaniem do obrotu oraz utrzymaniem pozwoleń dla produktów leczniczych zarówno w procedurze narodowej jak i europejskich. Od strony regulacyjnej nadzoruje również inne kategoria produktów w tym wyroby medyczne, żywność, ze szczególnym uwzględnieniem suplementów diety, kosmetyki oraz produkty biobójcze. Posiada znajomość regulacji dot reklamy i nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii. Ukończyła studia magisterskie oraz podyplomowe na wydziale chemii Politechniki Warszawskiej.

Marcin Strzondała

Marcin Strzondała

Teva Polska

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – 1994r. Praktykujący lekarz – Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi do 1999r., obecnie prywatne praktyka lekarska. Specjalizacja 1o z chorób wewnętrznych.
Od 16 lat związany z businessem farmaceutycznym, doświadczenie w Działach Marketingu i Medycznym w firmach GSK i Novartis na poziomie lokalnym i międzynarodowym, obecnie Kierownik Działu Medycznego firmy TEVA. Doświadczenie w badaniach klinicznych, zarządzaniu, tworzeniu strategii marketingowych i medycznych, wprowadzaniu nowych produktów, pracy w warunkach struktury matriksowej.
W trakcie studiów MBA z Zarządzania w Ochronie Zdrowia na uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Członkowie pasmi

A&D Pharma
Aboca
Adamed
Bayer
GSK
logo-gsk
JNJ
logo-jnj
KF
KLOSTERFRAU
Omega
logo-omega-pharma
Pfizer
logo-pfizer
Pierre Fabre
logo-pierre-fabre
Polpharma
RB
logo-rb
Sanofi
logo-sanofi
Takeda
TEVA
logo-teva
USP Zdrowie
Verco
verco
Walmark