Grand Prix Farmacji dla czterech marek CHC Sanofi

Warszawa, 25 stycznia 2018

Cztery marki Sanofi z segmentu Consumer Healthcare, zostały laureatami prestiżowej nagrody Grand Prix Farmacji 2018, w ramach II edycji plebiscytu.

Nagrodzone produkty to:

  •  Mucosolvan, w kategorii Preparaty na kaszel
  •  Allegra, w kategorii Preparaty przeciwalergiczne
  •  Emolium, w kategorii Emolienty
  •  Essentiale Forte, w kategorii Preparaty na wątrobę

Laureaci nagrodzeni tytułem mogą bezterminowo korzystać z Godła Grand Prix, hasła plebiscytu oraz raportu z badań, w materiałach promocyjnych związanych z daną marką.

Projekt Grand Prix Farmacji powstał, aby wyłonić najbardziej cenione produkty na polskim rynku farmaceutycznym oraz nagrodzić Godłem Grand Prix najpopularniejsze i najczęściej rekomendowane z nich. Plebiscyt skierowany jest do producentów i dystrybutorów środków leczniczych, natomiast o tym, który produkt otrzyma wyróżnienie, decydują pacjenci oraz farmaceuci w trakcie badania. Organizatorem projektu jest Grupa Farmacol, jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, zaś wyłącznym Partnerem Merytorycznym ośrodek badawczy GfK Polonia.

Partnerami projektu są Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne oraz PASMI Polski Związek Producentów Leków Bez Recepty.

To wyróżnienie jest doskonałym potwierdzeniem jakości naszych preparatów oraz zaufania pacjentów, ale także farmaceutów, a to właśnie oni najczęściej są pierwszym źródłem informacji oraz rekomendacji.

Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej Gali w dniu 13 stycznia 2018 r. w Katowicach, w której wzięło udział ponad 700 farmaceutów.

Informacje o Sanofi

Firma Sanofi, działający na skalę globalną lider sektora farmaceutycznego, zajmuje się odkrywaniem, opracowywaniem i upowszechnianiem rozwiązań terapeutycznych, które zaspokajają potrzeby pacjentów. Sanofi jest zorganizowana w pięć globalnych Business Unitów: Diabetes & Cardiovascular, General Medicines & Emerging Markets, Consumer Healthcare, Sanofi Genzyme i Sanofi Pasteur. Firma Sanofi jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) i Nowym Jorku (NYSE: SNY). Jedna z 112 fabryk Sanofi na świecie, jest zlokalizowana w Rzeszowie. Sanofi w Polsce zatrudnia ponad 1000 pracowników. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych. Więcej informacji: www.sanofi.pl Sanofi Polska @SanofiPolska

 

Dodatkowych informacji udziela:
Alicja JABŁOŃSKA – KRZYWY
PR Manager Consumer Healthcare
TEL.: +48 22 280 82 45  –  CELL.: +48 724 247 245
e-mail: [email protected]

Pliki do pobrania

Członkowie PASMI

Aboca
Adamed
Bayer
Biocodex
GSK
Haleon
IPSEN
IPSEN
KF
KLOSTERFRAU
MagnaPharm
Omega
logo-omega-pharma
P&G Health

P&G Health

Polpharma
Polski Lek
RB
logo-rb
Sanofi
logo-sanofi
TEVA
Teva Polska
TZF

<TZF

USP Zdrowie
Verco
verco

Członkowie Wspierający