PR i Komunikacja

Elżbieta Socha

Elżbieta Socha

Przewodnicząca

W obszarze Public Relations pracuje od ponad 20 lat. Jest ekspertem w obszarze komunikacji korporacyjnej, kryzysowej a także Public Affairs. Zrealizowała szereg projektów dla międzynarodowych i polskich firm z zakresu komunikacji korporacyjnej,
promocji wizerunku firm, komunikacji fuzji i przejęć oraz komunikacji kryzysowej. W firmie Bayer jako Communication Business Partner jest odpowiedzialna za strategię i realizację komunikacji dla działu Pharmaceuticals oraz Consumer Health. Poprzednio pracowała dla PASMI kompleksowo realizując działania z obszaru komunikacji oraz Public Affairs. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach ze specjalizacją Zarządzanie Przedsiębiorstwem.

Alicja Jabłońska-Krzywy

Alicja Jabłońska-Krzywy

Wiceprzewodnicząca

Public Relations Manager BU Consumer Healthcare w firmie Sanofi. W branży farmaceutycznej od ponad 9 lat. Od 2005 r. pracuje na stanowiskach związanych z szeroko pojętą komunikacją i public relations. Odpowiedzialna za współtworzenie i realizację strategii komunikacyjnej dla marek obszaru Consumer Healthcare Sanofi (suplementy diety, leki OTC, kosmetyki apteczne) oraz budowanie wizerunku marek w oparciu o przyjętą strategię. Do jej obowiązków należy również prowadzenie media relations dla wybranych brandów CHC, realizacja kampanii edukacyjnych, komunikacja wewnętrzna. Aktywnie uczestniczy we współpracy z interesariuszami spółki – instytucjami, lideramii opinii, influencerami. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Andragogika) oraz studiów podyplomowych London School of Public Relations.

Członkowie PASMI

Aboca
Adamed
Bayer
Biocodex
GSK
logo-gsk
IPSEN
IPSEN
JNJ
logo-jnj
KF
KLOSTERFRAU
MagnaPharm
Omega
logo-omega-pharma
Polpharma
Polski Lek
Queisser Pharma
RB
logo-rb
Sanofi
logo-sanofi
TEVA
Teva Polska
USP Zdrowie
Verco
verco

Członkowie Wspierający

Polski Komitet Zielarski