Polityka prywatności

Witamy na stronie internetowej pasmi.pl zarządzanej przez Polski Związek Producentów Leków Bez Recepty. Poniżej wyjaśniamy obowiązujące na tej stronie zasady przetwarzania informacji o charakterze danych osobowych, jakie użytkownik naszego serwisu może nam udostępnić podczas korzystania z serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego nie wymaga podawania przez użytkowników informacji o sobie. W serwisie nie przewidziano możliwości kierowania zapytań, która obligowałaby zarządcę strony do stworzenia formularza zbierającego dane o użytkowniku.

Jeśli jednak użytkownik naszych serwisów internetowych poprzez skorzystanie z zakładki Kontakt przekaże nam informacje dotyczące swoich danych osobowych, takie jak adres, adres poczty elektronicznej, numery telefonu i faksu, dane demograficzne i inne informacje identyfikujące, to informacje takie nie będą przez nas ujawniane jakiejkolwiek organizacji zewnętrznej, chyba, że wcześniej zostaniemy przez niego do tego upoważnieni lub obowiązek ujawnienia tych danych spoczywał będzie na nas z mocy obowiązującego prawa. Takie informacje będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi w Polskim Związku Producentów Leków Bez Recepty zasadami bezpieczeństwa i poufności.

Informujemy również, iż serwis internetowy pasmi.pl wykorzystuje technologię cookies do zbierania ogólnych i statystycznych informacji o korzystaniu z naszych serwisów internetowych przez użytkowników.

Członkowie PASMI

Aboca
Adamed
Bayer
Biocodex
GSK
Haleon
IPSEN
IPSEN
KF
KLOSTERFRAU
MagnaPharm
Omega
logo-omega-pharma
P&G Health

P&G Health

Polpharma
Polski Lek
RB
logo-rb
Sanofi
logo-sanofi
TEVA
Teva Polska
TZF

<TZF

USP Zdrowie
Verco
verco

Członkowie Wspierający